- Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5.
Středa 17.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
00:40Zajímavosti z regionů
01:20Zahrada je hra
01:50Dobré ráno
02:1513. komnata Alžběty Kolečkářové
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Zdravotní škola III
09:00Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
09:45Dynastie Nováků (8/13)
10:15Křeček
11:05AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Petr Novák a Olympic
14:00Vinorodé břehy Rýna (2/7)
14:15Jak přijít o život
14:40Zdravotní škola III
16:00Plné hnízdo v Plzeňském kraji 2
16:45AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Losování Sportky a Šance
20:05Četnické humoresky (15/39)
20:1513. komnata Tomáše Poláka
21:40Gejzír
22:05Výsledky losování Šťastných 10
22:39Rána z milosti
22:40Marie Antoinetta (2/8)
23:55AZ-kvíz
00:50Banánové rybičky
01:20Rajské zahrady II
01:55Dobré ráno
02:15Kluci v akci
04:45Antropocén - věk člověka (2/3)
00:30Spolu na hranici (16/16)
01:20Ztracené adresy
01:50Stopy, fakta, tajemství
02:10Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
02:40Sabotáž
03:05Svobodný prales
03:30ZOO - živé muzeum?
04:00Příběhy železné opony
04:20Náš venkov
04:35Cesty víry
05:00Dobrodružství vědy a techniky
05:25Dobré ráno
05:59Kouzlo Velké Británie
08:30Zázraky lidského génia II
09:20Obrázky z Francie
10:10Středomoří - soužití člověka a přírody (1/5)
10:30Divoká Austrálie
11:25Divoké světy
12:15Zapomenuté příběhy 2. světové války (2/6)
13:00Velké stroje zblízka
13:55Tátové v rolích matek
14:40Antropocén - věk člověka (3/3)
15:35Televizní klub neslyšících
16:30Ahoj, váš Karel Kryl
17:00Skryté skvosty II (6/10)
17:55Útulek pro záchranu šimpanzů Jane Goodallové (5/6)
18:20Babylon
19:15Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Krásné země z výšky
20:00V karavanu po Polsku (1/8)
21:00Proč jsme tak naštvané
21:30Letecké katastrofy
22:00Harry Palmer: Případ Ipcress (3/6)
22:45Zázraky techniky V
23:35Hartheim: Nacistický zámek hrůzy
00:25Kámen a štětec
01:15Hranice bez hranic
01:45Stopy, fakta, tajemství
02:10Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
02:40Wolfram - Robert Matula
03:05Babylon
03:30Cesty víry
03:55Příběhy železné opony
04:25Náš venkov
04:40Kriminálka Miami IV (14)
00:40Specialisté (219)
01:35Víkend
02:25Ulice (4682)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (133)
03:50Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4682)
08:35Jedna rodina (71)
09:35Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (9)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (134)
12:20Kriminálka Miami IV (15)
13:35Kriminálka Miami IV (16)
14:35Výměna manželek IX
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4683)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Utajený šéf V
20:20Survivor Česko & Slovensko III
21:55Kriminálka Miami IV (15)
23:50Kriminálka Miami IV (16)
00:50Specialisté (2)
01:50Ulice (4683)
03:00Ordinace v růžové zahradě 2 (134)
03:45Novashopping
04:45Policie v akci
01:00Policie Hamburk VII (24)
01:50Policie Hamburk VII (25)
02:45Closer VII (1)
03:40Jak se staví sen
04:30Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (192)
07:05M.A.S.H (193)
07:35M.A.S.H (194)
08:05M.A.S.H (195)
08:40Zoo (191)
09:10Policie Hamburk VII (26)
10:30Policie Hamburk VII (27)
11:30Closer VII (2)
12:30Komisař Rex II (2)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Polda V (1)
20:15Show Jana Krause
21:40Show Jana Krause
22:40Ano, šéfe!
23:40Policie v akci
00:45Policie Hamburk VII (26)
01:35Policie Hamburk VII (27)
02:30Closer VII (2)
03:25Jak se staví sen
04:15Rozpal to, šéfe!
04:55Poslední výstřel
00:20Očista
02:20Kriminálka Las Vegas V (2)
03:35Grilování s Vodouchem
04:20Papoušek Paulie
04:50Kriminálka Miami IV (14)
06:35Kriminálka Miami IV (13)
07:35Vysloužilí lvi
08:30Moderní Popelka
10:35Seznamte se, Joe Black
12:25Hadí doupě
15:55Pátek není svátek
18:15Rampage: Ničitelé
20:00Pod zemí
22:10Smrtící ticho
00:05Romeo musí zemřít
01:55Vysloužilí lvi
04:10Teorie velkého třesku VIII (15, 16, 17, 18)
00:30Malý Sheldon V (14, 15)
02:10Zlatá sedmdesátá VIII (11, 12)
02:50Bobovy burgery IV (19, 20)
03:30TELE TELE
04:10Průměrňákovi IX (8)
04:40Oggy a škodíci: Nová generace (44, 45, 46, 47)
05:10Bakugan: Ozbrojená aliance (89)
05:55Přátelé X (5, 6)
06:05Průměrňákovi IX (12, 13, 14, 15)
07:10Malý Sheldon V (16, 17, 18, 19)
08:55Susedia IV (23, 24)
10:35Dva a půl chlapa IX (2, 3)
11:55Přátelé X (5, 6)
12:45Teorie velkého třesku VIII (15, 16, 17, 18)
13:50Průměrňákovi IX (16, 17, 18, 19)
15:30Zlatá sedmdesátá VIII (13, 14)
17:20Dva a půl chlapa IX (4, 5)
18:15Malý Sheldon V (20, 21)
19:05Teorie velkého třesku VIII (19, 20, 21, 22)
20:00Přátelé X (7, 8)
21:40Bobovy burgery IV (21, 22)
22:35Dva a půl chlapa IX (4, 5)
23:30Teorie velkého třesku VIII (19, 20, 21, 22)
00:20Malý Sheldon V (16, 17)
02:00Zlatá sedmdesátá VIII (13, 14)
02:35Bobovy burgery IV (21)
03:20TELE TELE
03:40Susedia IV (23, 24)
04:10Američtí sběratelé XVII (9)
01:15Pomozte autům IV (4)
01:55SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (1)
02:40Walker, Texas Ranger IV (1)
03:25Off-road Maraton (1)
04:15Ligue 1 Highlights (29)
04:50Walker, Texas Ranger III (25)
05:45Strážci hranic: Austrálie XV (21, 22)
06:35Mistři zastavárny XIX (36, 37)
07:20Američtí sběratelé XVII (9)
08:15Pomozte autům IV (4)
09:10Kobra 11 XIV (8, 9)
10:10Walker, Texas Ranger IV (1)
12:15Válka skladů II (30, 31, 32, 33)
13:15Mistři zastavárny XIX (38)
15:10Strážci hranic: Amerika (3, 4)
15:40Kobra 11 XIV (10, 11)
16:35Válka skladů II (34, 35)
18:35Mistři zastavárny XX (2)
19:35Svět motorů (41)
20:30Pomozte autům IV (6)
21:25Walker, Texas Ranger IV (2)
22:20Kobra 11 XIV (10, 11)
23:20Američtí sběratelé XVII (10)
01:15Pomozte autům IV (5)
01:55Strážci hranic: Austrálie XV (21, 22)
02:40Walker, Texas Ranger IV (2)
03:20Velkolepá sezona - Lille 2020/21
04:05Mediterranean Epic
04:40Můj přítel Monk VI (15)
00:40Můj přítel Monk VI (16)
01:20Beze stopy IV (16)
02:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (8)
02:40Na lovu IV
03:20Chcete být milionářem?
04:05Riskuj!
05:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:25Na lovu
07:10MasterChef Česko IV (18)
08:05Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (8)
09:20Don Matteo VI (22)
10:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (7)
11:15Beze stopy IV (16)
12:10MasterChef Česko IV (19)
13:05Tescoma s chutí
14:15Don Matteo VI (23)
14:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (8)
15:30Můj přítel Monk VI (13)
16:25Můj přítel Monk VI (14)
17:15Kriminálka Miami IV (15)
18:10Kriminálka Miami IV (16)
19:05Můj přítel Monk VII (1)
20:00Můj přítel Monk VII (2)
20:50Beze stopy IV (17)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (9)
22:40Don Matteo VI (23)
23:35Můj přítel Monk VII (1)
00:45Můj přítel Monk VII (2)
01:25Beze stopy IV (17)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (9)
02:45Na lovu
03:25Chcete být milionářem?
04:05Simpsonovi XIX (11)
00:20Simpsonovi XIX (12)
00:45Futurama IV (1)
01:15Futurama IV (2)
01:40Top Gear 2011 (5)
02:00Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (12)
03:05Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (13)
03:35Spravedlnost v krvi XIII (15)
03:55Spravedlnost v krvi XIII (16)
04:50Příhody Bolka a Lolka
05:30Příhody Bolka a Lolka
06:00Partička XXL
06:30Plnej kotel
07:45Top Gear 2010 (4)
08:20Top Gear 2011 (6)
09:25Hvězdná brána V (19)
10:30Hvězdná brána V (20)
11:30Futurama IV (1)
12:35Futurama IV (2)
13:05Simpsonovi XVIII (7)
13:35Simpsonovi XVIII (8)
14:00Simpsonovi XVIII (9)
14:30Simpsonovi XVIII (10)
15:00Hvězdná brána V (21)
15:20Hvězdná brána V (22)
16:15Futurama IV (3)
17:15Futurama IV (4)
17:45Simpsonovi XIX (13)
18:15Simpsonovi XIX (14)
18:45Simpsonovi XIX (15)
19:15Simpsonovi XIX (16)
19:45Autosalon.tv
20:15Fotr na tripu VII
21:25Brickleberry III (4)
22:15Vandráci (1)
22:35Simpsonovi XIX (13)
23:20Simpsonovi XIX (14)
23:45Simpsonovi XIX (15)
00:15Simpsonovi XIX (16)
00:40Futurama IV (3)
01:05Futurama IV (4)
01:35Brickleberry III (2)
02:00Top Gear 2011 (6)
02:20Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (1)
03:30Spravedlnost v krvi XIII (16)
03:55Spravedlnost v krvi XIII (17)
04:45Moje máma veterinářka VI (3)
00:20Moje máma veterinářka VI (4)
01:15Ve hře je láska (134)
02:15Ve hře je láska (135)
03:05Lásce navzdory (10)
04:00Lásce navzdory (11)
05:00Na zámku
05:40Na zámku
06:00Teď vaří šéf!
06:05Prostřeno!
06:40Sestřičky (1)
07:35Slunečná (108)
09:05Prostřeno!
10:30Ano, šéfe!
11:15Rosamunde Pilcher: Nevěsta mého bratra
12:20Záchranáři z hor IV (8)
14:15Záchranáři z hor IV (9)
15:10Ve hře je láska (136)
16:10Ve hře je láska (137)
17:05Záchranáři z hor IV (10)
18:00Záchranáři z hor V (1)
19:00Rosamunde Pilcher: První nebo druhá
20:00Sestřičky (2)
21:55Zoo (191)
23:10Moje máma veterinářka VI (5)
00:25Moje máma veterinářka VI (6)
01:25Ve hře je láska (136)
02:20Ve hře je láska (137)
03:15Lásce navzdory (11)
04:10Mistři bolesti (5)
00:05Commando: Britská námořní pěchota (1)
00:55Těsné úniky 2. světové války (1)
02:05Peklo: Vzestup a pád nacistů (9)
03:05Deníky z divočiny: Austrálie (6)
04:10Kanadské národní parky (5)
05:05Život z vesmíru (3)
06:00Prima Česko
06:50Prima Svět
07:15Tajný život majáků (2)
07:50Obnažený vesmír IV (3)
08:45Černobyl: Utopie v plamenech (3)
09:45Umění přežít V (1)
10:45Veterinář z Yorkshiru XI (10)
11:45Pohotovost pro exotická zvířata VII (2)
12:45Eiffelova věž: Příběh legendy
13:45Tajemství templářských rytířů (1)
14:55Svět kouře a oceli (6)
16:00Zapomenuté megastavby V (6)
17:00Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (5)
18:00Nekončící povely (1)
19:00O sítích a křídlech (3)
20:00Zvířecí výzbroj (1)
21:05Mistři bolesti II (7)
22:15Chladná tvář války (2)
23:10Těsné úniky 2. světové války (12)
00:20Kolaborovali s nacisty (7)
01:20Vetřelci dávnověku XIV (2)
02:25Zakázaná historie VI (2)
03:20Klenoty Alp: Italská velká jezera (4)
04:15Jump Street 21
01:20Kurýr 2
03:25Námořní vyšetřovací služba VIII (8)
05:00Bolek a Lolek si hrají
06:00M.A.S.H
06:10M.A.S.H
06:35M.A.S.H
06:55Námořní vyšetřovací služba VIII (8)
07:20Námořní vyšetřovací služba VIII (9)
08:15Zemřít mladý
09:10Maličkost k narozeninám
11:25John Tucker musí zemřít
13:15Muži nestárnou
15:00Hon na ponorku
17:05Klan Gucci
20:00Hadí oči
23:20Odstřelovač
01:10Ošetřovatel
03:30Týden v motorsportu (15)
00:00MLB: Baltimore Orioles - Minnesota Twins
00:30FL: Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha
03:30Sportovní infoservis
05:30ELH: HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec
09:00Tiki - Taka - 239
11:30Mercedes - Benz Virtual GP - Watkins Glen, USA
13:00MLB: Baltimore Orioles - Minnesota Twins
15:00ELH: HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec
17:15Bomby na ledu (27)
21:30Footcast Preview (10)
22:30V. Rally Hungary (1)
23:00FL: FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha
23:30Sportovní infoservis
01:30Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:05Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:10Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:20Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05TOP - Reality show
20:15Tajemství filmů a seriálů - Báječná léta pod psa
20:55Nikdo není perfektní
21:30Poklad z půdy
22:40Ona a on
23:50Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:45Na plac!
02:00Ostříháno
02:55Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
00:15Hokej: Play off Tipsport extraligy
00:30Archiv D: Povídání o kopané
02:30Branky, body, vteřiny
02:55Basketbal: Basquet Girona - FC Barcelona
03:10Fotbal: Liga mistrů UEFA
05:00Cyklotoulky
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Florbal: FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
06:00Panorama
08:20BBV po 25 letech
08:55Hokej: Play off Tipsport extraligy
09:10Fotbal: TCL V Repre
11:05Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Horská kola: SP Brazílie
12:55Cyklotoulky
14:25Golfista roku
14:35Motorismus: Svět motorů
15:35Hokej: Rytíři Kladno - VHK ROBE Vsetín
16:40Volejbal: VK Lvi Praha - VK Jihostroj České Budějovice
20:05Motorismus: Za oponou 58. Rally Šumava Klatovy
22:30Fotbal: Magazín UEFA
22:35Fotbal: Liga mistrů UEFA
23:30Branky, body, vteřiny
00:00Hokej: Rytíři Kladno - VHK ROBE Vsetín
00:15Motorismus: Svět motorů
02:15Branky, body, vteřiny
03:15Fotbal: Liga mistrů UEFA
03:30Fotbal: TCL V Repre
04:00Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5620 let od vstupu do EU
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Czech dance tour 2024: Praha
14:00Óčko hity
14:05YouTube Chart
15:00Óčko hity
17:00Gamingmania
18:00Óčko hity
18:05Party ride
19:00O Black List
20:00O black talk
20:50Hot hity
21:00Óčko Unlocked
21:30Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Bratříčku, zavřel jsi vrátka...
00:15Ikony Kamila Střihavky
00:40Rande s hvězdou II
01:10Galerie... kde byste je nečekali (1/6)
02:15Bohové a hrdinové antických mýtů
02:40Chaplin v kabaretu
03:00Před půlnocí
03:15Colours of Ostrava 2008
03:45Babylon
04:15Terra musica
04:40Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Michelangelo Buonarroti
20:15Na plovárně s Vojtou Kotkem
21:15Galerie... kde byste je nečekali (2/6)
21:40Romeo a Julie 63
22:10Jedna báseň
22:55Malíři moře (2/2)
23:00Meryl Streepová - tajemná a proměnlivá
23:55Bohové a hrdinové antických mýtů
00:50Kroky a skoky české animace (4/6)
01:05Super Diva (12/13)
01:35Ladí neladí
02:25Colours of Ostrava Radegast Czech stage 2014
03:20Před půlnocí
04:15Apollo 2013
04:40